ACIBADEM MEDİKAL

Antibakteriyel Kumaş Kurşun Önlükler

        Acıbadem medikal olarak kişisel koruyucu ürünlerimiz,  Uluslararası Atom Enerji Ajansı (IAEA)’ nın  güvenlik standartları komitesi ve komisyonu tarafından belirlenen özellik ve standartlara göre üretilmektedir. Tüm Ürünlerimiz Gerekli testler ve sertifikalandırma akreditasyonlarından geçmektedir.

        Kurşun önlüklerimizin  dış yüzeyleri antibakteriyel kumaş , iç kısmı  Amerikan menşei yüksek radyasyon koruması sağlayan kurşun alaşımlı veya Lead Free malzemeden üretilmektedir. Kurşun önlüklerimiz ve kişisel koruyucu ekipmanlarımız farklı kullanım alanlarında kullanıcı ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak koruma ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

       Yüksek kalite ve  standartlarda üretilen ürünlerimizin  Radyoloji , Radyoterapi , Dental ve Veterinerlik alanları için farklı  modelleri mevcuttur. Müşterilerimizin  istekleri doğrultusunda farklı uzunluklar, beden, renk ve desenlerde kişiselleştirilmiş kurşun önlük üretimi yapmaktayız.

radyasyon koruyucu perdeler

Kurşun Eldiven

Maksimum Seviyede Radyasyon Koruyuculuğu.!

Belgelendirme

Ürünlerimiz CE belgeli ve AT uygunlu beyanına sahip olup , Uluslar Arası Atom Enerji Kurumu  ve Nükleer Düzenleme Kurumunun normlarında belirtilen düzeyde yüksek ve etkili koruma sağlamaktadır.

Kalite

Ürünlerimiz ISO ANNEXSL gereksinimleri doğrultusunda Yüksek seviye ve Standartlarda üretilmekte, kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak konfor ile ergonomikliği bir arada sunmaktadır.

Ürünlerimiz Avrupa Birliği Akraditasyonlarına Uyumludur!

+87. 0
Ürün Teslimi
% 0
İhracat Oranı
% 0
Müşteri Memnuniyeti